Шановні захисники і захисниці України!

01.10.2023

Протягом вересня у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», яка здійснюється за ініціативи першої леді Олени Зеленської, експертами Міжнародного Медичного Корпусу проводиться  навчання психологів та фахівців з профорієнтації Державної служби зайнятості за курсом «Перша психологічна допомога».

21.09.2023

Команда Сareer Hub ГО Центр “Розвиток КСВ” у межах програми USAID “Мріємо та Діємо”  незабаром запускає вже третю навчальну онлайн-програму для молоді з інвалідністю. Державна служба зайнятості виступає партнером цього проєкту.

Протягом 10 тижнів майбутні фрилансери навчатимуться на одному з обраних напрямків – копірайтинг, дизайн або відеомонтаж, де на них чекатимуть: 

20.09.2023

Найбільший попит на ринку праці України, як і до війни, зберігається на кваліфікованих представників робітничих професій та працівників сфери торгівлі. Поступово зростає й рівень оплати праці за відповідними вакансіями, що пропонуються роботодавцями. 

26.09.2023
Визначено чергових переможців урядової програми "Власна справа", та "Грант для ветеранів та їх подружжя", які подавали заяви на отримання мікрогрантів у період з 14 по 27 серпня поточного року з урахуванням доопрацьованих заяв, поданих у попередні періоди.
18.09.2023