Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту вашого здоров’я, державна служба зайнятості як система державних установ продовжує працювати в штатному режимі.

26.03.2020

Українські роботодавці в умовах кризи. Як працюється великим підприємцям, хто нині, під час пандемії, все ж таки шукає працівників, чим може бути корисною Державна служба зайнятості?

26.03.2020

Беззаперечний факт: світ змінився у зв’язку з пандемією, спричиненою розповсюдженням COVID-19. Відбуваються зміни економічні, політичні, психологічні...
Як вони впливають на людей, на ситуацію з безробіттям в Україні та як реагує служба зайнятості на поставлені виклики – коментує начальник Управління надання послуг населенню Державного центру зайнятості Інна Бондіні.

21.03.2020

Шановні клієнти служби зайнятості!

У разі виникнення питань, пов’язаних із роботою центрів зайнятості у період карантину, телефонуйте, будь ласка, за номером «гарячої лінії» вашого регіону.

Бережіть себе і своє здоров’я!

26.03.2020

Про вплив коронавіруса на бізнес і економіку в цілому не говорить тільки ледачий. Але є ті, хто не піддається паніці, шукає, а найголовніше - знаходить вихід.

25.03.2020

Шановні клієнти служби зайнятості! У разі виникнення питань щодо обслуговування в центрах зайнятості в період карантину,  телефонуйте за номерами  "гарячих ліній"! Наші спеціалісти нададуть фахову консультацію. 

17.03.2020