Карантин кинув виклик практично всім сферам життя країни. Тоді, як бізнес скорочував свою діяльність, а працівники залишалися майже без роботи і засобів для існування, Кабінет Міністрів України спільно з державною службою зайнятості напрацювали алгоритм збереження робочих місць.

10.07.2020

З 1 липня відповідно до закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» підвищено прожитковий мінімум для основних соціальних і демографічних груп населення. Так, для працездатних осіб віднині прожитковий мінімум становить 2197 гривень. Відповідно, зросли й соціальні виплати, серед яких – допомога по безробіттю.

02.07.2020

ТОВ «Ічнянський завод сухого молока та масла» є одним з найбільших заготівельників молочної сировини та виробників молочної продукції в Чернігівській області. Маючи сучасне обладнання та кваліфікований персонал, підприємство спрямувало свій курс на створення безпечної та смачної продукції.

25.06.2020

Станом на початок липня в Сумській області представники бізнесу та підприємці отримали понад 55 мільйонів гривень компенсації, передбачених відповідною постановою Кабінету Міністрів. З них 31,1 мільйона припадають на ФОПи, у яких немає найманих працівників, решта — суб’єкти господарювання, де використовують найману працю.

07.07.2020

Шановні колеги,  дорогі українці!

Вітаємо вас із Днем Конституції України!

26.06.2020

Державна служба зайнятості звертає увагу громадян України на необхідність добросовісного використання прав і обов’язків, пов’язаних з набуттям статусу безробітного. Непоодинокими є випадки, коли особи реєструються в службі зайнятості як безробітні, проте паралельно отримують дохід. Такі дії обертаються несприятливими наслідками, передусім, для самих безробітних.

25.06.2020