04.03.2021 | 11:38

Кажуть, що дорослій людині важко здобути нову професію. Та випускники Донецького центру профтехосвіти державної служби зайнятості за напрямком «Швачка» сміливо можуть спростувати цей стереотип. Учора, 3 березня, вони отримали свідоцтва, поповнивши свій арсенал новими знаннями та навичками. Основна задача Донецького ЦПТО – підготовка кваліфікованих кадрів для затребуваних на ринку праці професій, однією з яких є «Швачка».

Під час навчання слухачки ознайомилися з обладнанням швейного виробництва та з технологією виготовлення виробів. Майбутні фахівці отримали теоретичні знання та практичні навички ручної та машинної роботи, обробки окремих деталей одягу, а здобуті знання закріпили під час виробничої практики.

Пройшовши всі етапи навчання, слухачки успішно склали державну кваліфікаційну атестацію та отримали свідоцтво державного зразка з присвоєнням кваліфікації «Швачка 1-2 розряду». 

Присутні на державній кваліфікаційній атестації представники роботодавців відзначили креативність у роботі та якість виробів, виготовлених слухачами. 

Бажаємо випускницям швидкого працевлаштування!