11.03.2021 | 14:26

Уже зовсім скоро в Україні стартує сезон весняно-польових робіт. А це в свою чергу потребуватиме додаткових робочих рук на підприємствах сільськогосподарської галузі. Служба зайнятості пропонує допомогу роботодавцям у підборі та підготовці кваліфікованих працівників на їх замовлення.

Вже багато років триває плідна співпраця Монастирищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості та Державного професійно-технічного навчального закладу «Черкаський навчальний центр Міністерства аграрної політики та продовольства України». 

Вибір напрямів щодо організації професійного навчання безробітних у цьому навчальному закладі базується на вивченні потреби регіону в  кваліфікованих працівниках сільськогосподарської сфери. 

Так, нещодавно закінчила своє навчання група слухачів за програмою «Спеціальне навчання з питань безпечного виконання робіт з пестицидами і агрохімікатами та перевірки рівня знань осіб, діяльність яких пов’язана з транспортуванням, застосуванням та торгівлею пестицидами та агрохімікатами». 

Навчання успішно пройшли 29 безробітних, які вже в березні 2021 року приступлять до польових робіт на сільськогосподарських підприємствах СФГ «Юлія», ФГ «Теолинське», СФГ «Обрій».