30.04.2021 | 11:41

Днями на Донеччині пройшов загальнообласний ярмарок вакансій «Відкриваємо нові горизонти разом!». Захід проводився з метою працевлаштування незайнятого населення, оперативного задоволення потреб роботодавців у кадрах та підвищення рівня інформованості населення щодо послуг та сервісів служби зайнятості.

«Незважаючи на карантинні обмеження ми намагаємося знаходити нові можливості для всебічного інформування населення про послуги служби зайнятості. Саме заходи такого формату допомагають в умовах карантинних обмежень роботодавцям знайти собі працівників, а шукачам – роботу з гідними умовами праці та офіційною зарплатою», – говорить директор Донецької обласної служби зайнятості Валентина Рибалко.

Захід пройшов у кожному місті та районі регіону в дистанційному форматі за допомогою сервісу ZOOM. Цьогоріч у кожному центрі було представлено 3 онлайн локації: «Відкритий діалог», «Свідомий вибір – професійний успіх» та «Нові можливості». Під час заходу учасники мали можливість отримати інформацію про актуальні вакансії, поспілкувалися з роботодавцями та фахівцями центрів зайнятості.

У ярмарку взяли участь понад 300 роботодавців та майже 2 000 безробітних. А завдяки онлайн трансляції на офіційній сторінці Донецької обласної служби зайнятості у Facebook (bit.ly/3tgUifw) до заходу було залучено понад 25 000 чоловік. За результатами ярмарку 188 громадян отримали попередню домовленість з роботодавцями про подальше працевлаштування.