15.04.2021 | 14:47

Днями завершилося навчання групи слухачів, котрі здобували професію «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» категорії А1 у Львівському центрі професійно-технічної освіти.

Навчання тривало в досить непростих карантинних умовах. Теоретичні дисципліни майбутні механізатори освоювали в дистанційному режимі, натомість досвід водіння здобували під час виробничої практики, що на договірній основі проходила на базі  сільськогосподарських підприємств Львівщини.

З дотриманням карантинних вимог в індивідуальному порядку відбулася кваліфікаційна атестація, а також іспит за участю інспекторів Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області.

Усі студенти успішно склали іспит, отримали свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації та посвідчення тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва категорії А1.

Як свідчить практика, роботодавці високо цінують працю механізаторів, пропонуючи їм заробітну плату, більшу за середній рівень. Переконані, що для наших випускників Центру профтехосвіти не бракуватиме роботи із гідною винагородою.

Нагадаємо, що з початку року за сприяння служби зайнятості працевлаштовано 10 тисяч трактористів.