Так було і буде в усі часи. Праця немислима без людини, людина немислима без праці. По-різному люди ставляться до роботи. Для когось – це лише засіб для існування, для деяких – тягар, який забирає сили і час, а для когось – сенс життя.

Директор Літинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Наталія Шишкова радить: «Головне – відчути радість праці і тоді життя наповниться іншим змістом стане яскравішим і багатшим. І державна служба зайнятості надає таку можливість. До нас можуть звертатися всі громадяни, які бажають працювати або змінити місце роботи, працевлаштуватися за сумісництвом тощо».

Приємно, коли відвідувачі Літинської районної філії зазначають, що служба зайнятості постійно вдосконалюється та розвивається. В обслуговувані клієнтів застосовується дедалі більше нових підходів – від електронних сервісів, до впровадження інституту кар’єрного радника та рекрутингових послуг.

Тому коли одного дня відвідувачі побачили на місці реєстратора директора філії, у них не було здивування. Людині ж головне отримати послугу.

Звичайно, перше враження від установи, що надає послуги шукачам роботи, багато в чому є визначальним, а робота реєстратора є однією із ключових. Саме на професійності та людському ставленні цього спеціаліста ґрунтується вмотивованість людини до праці.

Директор філії Наталія Шишкова про свої враження від роботи реєстратором говорить так:

«Мені важливо зрозуміти, з якими проблема стикаються шукачі роботи нашого району. Під час прийому я надавала консультації, проводила первинне профілювання, підбирала роботу клієнтам. Переконалась в тому, що служба зайнятості залишається актуальною та стає прогресивнішою і все більш наближеною до людей. Новації дають змогу реалізувати індивідуальний підхід до кожного, хто шукає роботу або бажає її змінити».