До Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості у квітня 2019 року по допомогу в пошуку роботи звернувся Богдан, який має дві вищі освіти за фахом «архітектор» та «архітектор-дизайнер». У минулому працював головним архітектором проєкту Південна будівельна група компаній в  Одесі, керівником дизайн-студії «FAD», а з 2017 року – засновником та керівником  власного бренду – Design Jab.”Bo&Co».

 Але несподівано молодий чоловік у спадок отримав житло в Ізмаїлі і вирішив змінити місце проживання – з величної Одеси переїхав у невеличке провінційне місто…

Спеціалісти такого рівня як Богдан на ринку праці маленького містечка вважаються унікальними. На час звернення молодого архітектора до служби,  заявки від підприємств, які займаються проєктуванням, були відсутні. Тож кар’єрний радник сектору рекрутингу відразу ж розпочала кропітку роботу з роботодавцями, які б могли працевлаштувати або принаймні зарахувати до кадрового резерву молодого спеціаліста. Упродовж першої ж зустрічі Богдану було знайдено дві пропозиції роботи. Обидві співбесіди він пройшов успішно. Приватне підприємство, що займається проектуванням та ландшафтним дизайном, прийняло його в свою команду.  І вже у червні 2019 року Богдана був офіційно працевлаштований.

Шукач знайшов роботу, а роботодавець на власному досвіді переконався у перевагах співробітництва зі службою зайнятості. За допомогою кар’єрних радників сектору рекрутингу фірма здобула собі унікального фахівця. Адже, підготовка професіонала такого рівня власними зусиллями підприємства не завжди є можливою, рентабельною та вимагає чималих коштів.