Наголошуємо, що Львівська обласна служба зайнятості працює в штатному режимі та допоможе кожному, хто готовий трудитися в тилу, знайти роботу незалежно від наявності у вимушених переселенців трудової книжки, розірваних трудових відносин, місця реєстрації тощо.
З початку 2022 року Дніпропетровська обласна служба зайнятості співпрацювала з майже 6,6 тис. роботодавцями, які пропонували працевлаштування на 27 200 вакансій. Популярнішими виявились слюсарі, водії, електромонтери, електрогазозварники, токарі, трактористи, електрослюсарі
Залишившись без роботи, більшість починає самостійні пошуки. Не завжди вдається отримати позитивний результат одразу і процес затягується.
На черзі іще одна історія не просто успішного працевлаштування, а нової сторінки з життя людини, яка втратила майже все. Герой нашого посту з Маріуполя, а у Вінниці з червня. Разом із родиною та багатьма земляками вимушений був евакуюватися. Попри потрясіння, він і не збирався сидіти склавши руки, а активно шукав роботу.
Маєте потребу поспілкуватися з лікарями чи психологами? Скористайтеся безкоштовними відео-консультаціями фахівців в рамках проєкту TeleHelp Україна, ініційованого Українською студентською асоціацією Стенфордського університету.
          До служби зайнятості Герцаївщини звернувся підприємець Олег Григор’єв, який є бізнес-партнером фірми «Нова пошта» та потребував касира-операціоніста у відділенні міста Герци.
З початку року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 10 тисяч осіб з числа молоді віком до 35 років.
11 серпня консультанти роботодавців Краматорського міського центру зайнятості сумісно з представниками Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області провели онлайн-семінар для представників суб`єктів малого та середнього бізнесу на платформі Google Meet. Зустріч відбулася задля інформування роботодавців про зміни, які відбулися в законодавстві.
16 серпня 2022 року, об 11.00 годині, в прес-центрі «Журналіст» ЗОО НСЖУ (зуп. транспорту пл. Пушкіна, пр. Соборний, 152, 2-й поверх) відбудеться прес-конференція «Ринок праці Запорізької області під час війни.
Усі прості відповіді на складні запитання можна отримати в одному місці
Якщо ви у пошуку роботи, або хочете оволодіти новою професією, служба зайнятості пропонує пройти професійне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації під гарантоване легальне працевлаштування.
Фахівці Краматорського міського центру зайнятості провели онлайн-мініярмарок вакансій для понад 40 пошукачів роботи.
Щоб задовольнити кадрові потреби місцевого швейного підприємства, Черкаський міський центр зайнятості організував навчання за дуальною формою для 16 безробітних
За сприяння служби зайнятості протягом січня-липня 2022 року 5,8 тис. осіб знайшли роботу, в тому числі 5,1 тис. безробітних, з них 244 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб та 95 безробітних з учасників АТО/ООС. З початку року 243 безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.
Послугами служби зайнятості області скористалися з початку року понад 40 тисяч безробітних осіб 
Якщо ви маєте намір зареєструватися як безробітний, звертайтеся до центру зайнятості за місцем Вашого перебування
В переддень професійного свята будівельників проаналізуємо наскільки затребуваними на Житомирщині були цьогоріч фахівці, які займаються зведенням найрізноманітніших інженерних конструкцій.
У Чернівецькій області навантаження на одне вільне робоче місце станом на 1 серпня 2022 року склало 9 осіб, що на 3 особи менше в порівнянні з 1 серпня 2021 року.
Актуальні вакансії, що є у базі даних Закарпатської обласної служби зайнятості станом на 11.08.2022 року.
Сучасний світ тримається на металі. І це – не голослівний вираз. Нині без металу не мислиме будівництво споруд, машин, кораблів, випуск побутового, промислового чи воєнного обладнання. Метал застосовується повсюдно, в усіх галузях економіки. Тому фахівець, що вміє з’єднувати металеві деталі у складні конструкції за допомогою електричного зварювання, був, є і буде завжди в тренді.
З кожним днем охочих скористатися новою урядовою програмою щодо отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу стає все більше по всій країні. Проте, на жаль, в деяких випадках Державний центр зайнятості змушений відмовляти претиндентам, зокрема з причин невідповідності їх бізнес-планів умовам програми
Щочетверга о 10.00 фахівці Чернігівського обласного центру зайнятості в онлайн-режимі проводять вебінари з питань отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.
Лихо спричинене війною, закономірно вплинуло і на ринок праці. На Вінниччині з кожним тижнем з`являється все більше переміщених підприємств. Комплектація штату для них одне з актуальних завдань, а найкращими помічниками в цьому слугують саме фахівці-рекрутери центрів зайнятості.
Особи, які відносяться до категорії зайнятих, не мають права претендувати на присвоєння статусу безробітного. 
Портал Дія пропонує клієнтам служби зайнятості скористатись гідом з державних послуг
В яких випадках роботодавець може видати на руки головний документ про трудову діяльність працівника