Львівська обласна служба зайнятості працює в штатному режимі та допоможе кожному, хто готовий трудитися в тилу, знайти роботу незалежно від наявності у вимушених переселенців трудової книжки, розірваних трудових відносин, місця реєстрації тощо.
Новини, які ви могли пропустити
Жінок-підприємців у Петриківській громаді побільшає – за підтримки міжнародних організацій та ГО «Інноваційні соціальні рішення» на території ОТГ відкрили Жіночий центр працевлаштування, де жінки, які належать до вразливих категорій населення, отримуватимуть допомогу у реалізації своїх професійних можливостей
2 327 осіб проходили професійне навчання за сприяння Харківської обласної служби зайнятості (у січні-листопаді  2023 року).
Розширено напрями витрат по мікрогрантах в рамках урядової програми єРобота «Власна справа». Зокрема, грантові кошти можна витратити для покриття таких напрямів витрат
Учасники бойових дій та люди, що отримали інвалідність через війну, можуть безкоштовно навчатися.
Нещодавно в Україні розпочала діяти компенсаційна програма, яка дозволяє роботодавцю отримати кошти, витрачені на облаштування робочого місця для людини з інвалідністю, і вона вже дає позитивні результати.
У рамках цієї урядової програми служба зайнятості залучає безробітних до праці на Перемогу.
У січні-листопаді  2023 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 22,4 тис. громадян.
Після повномасштабного вторгнення країни-агресора на територію України жінка відчула, що може бути наразі корисною бійцям на фронті.
Працівники Черкаської обласної служби зайнятості щороку долучаються до привітань вихованців підшефного закладу – Монастирищенського ліцею-інтернату «Обдарованість» Монастирищенської міської ради
Допомоги у працевлаштуванні потребували 2151 житель області з інвалідністю, з яких 84 учасники бойових дій і 75 внутрішньо переміщених українців.
Закарпатський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні. З 1 січня по 27 листопада 2023 року 106 роботодавців отримали позитивне рішення щодо компенсації за працевлаштування 244 внутрішньо переміщених осіб.
За сприяння обласної служби зайнятості отримали роботу 9,8 тис. людей
На кінець листопада 2023 року в базі даних Запорізької обласної служби зайнятості налічувалося майже 1400 одиниць актуальних вакансій.
Якщо ви маєте намір зареєструватися як безробітний, звертайтеся до центру зайнятості за місцем Вашого перебування
«Клуб Ділових Людей Україна» запрошує ощнайомитись з  дайджестом  грантів та бізнес-можливостей для підприємців України.
Державна підтримка у працевлаштуванні, профнавчанні, відкритті та розвитку власного бізнесу
         Добірка корисних посилань для ветеранів та для людей з інвалідністю внаслідок війни щодо сервісів та послуг служби зайнятості:
Послугами Полтавської обласної служби зайнятості скористалися 31,1 тис.людей!
Учасники бойових дій та особи, які отримали інвалідність внаслідок війни можуть взяти участь у експериментальному проєкті з організації навчання в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості.
Від початку року службою зайнятості Івано-Франківської області вже видано 803 ваучери на перепідготовку за робітничими професіями, підвищення кваліфікації, спеціалізацію за спеціальностями, підготовку на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні або за іншою спеціальністю.  
Відповідно до статті 26 Кодексу законів про працю України для внутрішньо переміщених осіб випробування при прийнятті на роботу не встановлюється.
Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має  затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її  безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.
1 грудня Держпраці розпочинає інформаційну кампанію «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!», спрямовану на вирішення проблеми незадекларованої праці в умовах воєнного стану.
Для зручності служба зайнятості пропонує шукачам роботи та безробітним активно користуватися електронними сервісами з надання соціальних послуг з використанням інтернет-технологій.
Інформація щодо надання послуг Закарпатською обласною службою зайнятості внутрішньо переміщеним особам за період з 01 січня по 29 листопада 2023 року.
Виплата компенсації здійснюється протягом п'яти робочих днів з дня прийняття рішення про надання компенсації на рахунок роботодавця
Підсумки реалізації cімнадцятої хвилі урядового проєкту «єРобота» за програмою «Власна справа».