Шановні клієнти служби зайнятості! Ми полегшили процедуру подання документів до центрів зайнятості/філій Харківського обласного центру зайнятості! Відтепер вам потрібно заповнити лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю!
Набув чинності новий закон про підтримку бізнесу на час карантину № 591-ІХ (законопроект № 3329-д: http://tiny.cc/giy2oz)
Шановні мешканці Дніпропетровщини! Державна служба зайнятості полегшила процедуру подання документів до центрів зайнятості! Відтепер це дуже просто...
5 червня в приміщенні Закарпатського обласного центру зайнятості відбувся брифінг директора Закарпатського ОЦЗ Юрія Фущича щодо ситуації на ринку праці області та виплати допомоги по частковому безробіттю підприємствам та фізичним особам-підприємцям, з врахуванням змін до чинного законодавства.
Корисну інформацію і посилання на ресурси, які можуть знадобитися, отримали слухачі вебінару , присвяченому безпечній трудовій міграції і легальному працевлаштуванню
Потреба роботодавців у слюсарях-електриках і медичних сестрах удвічі більша, ніж є пошукачів роботи за цими напрямками 
Закон уводить поняття часткового безробіття на період дії обмежувальних заходів, встановлених Кабінетом Міністрів для запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби. Право на допомогу по частковому безробіттю мають застраховані особи, з якими роботодавцем оформлено трудові відносини
На сьогодні роботодавцями Сумщини до центрів зайнятості подано 1200 пакетів документів для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. За більшістю з них ухвалені оперативні позитивні рішення.
29 травня поточного року набрав чинності Закон України, яким удосконалено процедуру отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину
Відповідно до чинного законодавства роботодавцям з числа суб'єктів малого й середнього підприємництва, які зупинили або скоротили свою діяльність під час карантину, для часткового покриття витрат на зарплату робітникам, яким був скорочений робочий час, уже місяць надається фінансова допомога. Відтак роботодавець виплачує ці кошти своїм працівникам.
Наша розмова з головним бухгалтером ДП «Санаторій «Моршинський» Лідією Дмитрівною Демків відбулася саме тоді, коли вона прямувала до Моршинської міської філії Львівського ОЦЗ, щоб подати відомості для виплати допомоги з часткового безробіття за травень цього року.
Військова служба у нас зазвичай асоціюється із суворим графіком життя, де все розписано похвилинно: шикування, тренування, навчання… 
Подяка від  ТОВ "ВТФ "Іванна"  та ТОВ "ТВФ Ві-кінг" за допомогу  та професійність
У разі виникнення питань щодо обслуговування в період карантину, телефонуйте за номерами телефонів або ставте питання за електронними адресами філій!
4 червня для юрисконсультів Волинського обласного, Луцького міського та Ковельського міськрайонного центрів зайнятості, а також філій відбулося онлайн-навчання за допомогою платформи Zoom.
До вашої уваги телефонні та електронні «гарячі лінії» для обслуговування центрами зайнятості Миколаївської області та їх філіями на період карантину.
Станом на 2 червня 2020 року до Чернівецької обласної служби  зайнятості роботодавці подали 398 пакетів документів для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.
Президент України підписав Закон № 591-ІХ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (СОVID-19)"
ЗАЯВА про надання/поновлення статусу безробітного та ЗАЯВА про призначення/поновлення виплати допомоги по безробіттю
З метою забезпечення оперативного інформування населення щодо послуг державної служби зайнятості у період карантину, Красилівською районною філією Хмельницького ОЦЗ організовуються інформаційні та профконсультаційні групові вебінари.
Роботодавці Одеси та Одеської області продовжують звертатися до служби зайнятості для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину
04 червня у Берегівській міськрайонній філії відбувся вебінар за участі 6 роботодавців, які отримали позитивне рішення на отримання допомоги по частковому безробіттю.
Вже другий рік у Мелітопольському міськрайонному центрі зайнятості активно діє сектор рекрутингу, а саме - послуга з підбору персоналу та пошуку роботи для населення по типу рекрутингу. Мета цієї послуги полягає у задоволенні потреб роботодавців у пошуку кваліфікованого персоналу та клієнтів, які активно шукають роботу.
4 червня відбувся черговий вебінар на тему: «Фінансова підтримка малого та середнього бізнесу на період карантину», в якому взяли участь 6 фізичних осіб-підприємців.
Учора, 04 травня, під час інформаційного вебінару, безробітні мешканці Бобринецького району обговорили з фахівцями районної філії обласного центру зайнятості навички та вміння, необхідні в сучасних умовах для успішного працевлаштування. 
З метою надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину 4 червня 2020 року відбулася робоча зустріч директора Овідіопольської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Вікторії Ільніцької та уповноваженої особи  ТОВ СП «Морімото і Компанія» Лейли Козярчук, у ході якої підписано відповідний договір
«Дотримання вимог виробничоі санітаріі, гігієни та охорони праці на підприємствах, в організаціях, установах в умовах карантину» - таким є курс для безробітних, направлених на навчання до Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Костопільською та Володимирецькою районними філіями Рівненського обласного ЦЗ. Вимушено скорочені на період карантину робітники отримали непогану нагоду вдосконалити знання та підвищити кваліфікацію.
 Допомогу по частковому безробіттю можуть отримати представники малого та середнього бізнесу.
На Буковині у службі зайнятості, станом на 26 травня 2020 року, зареєстровано 842 вакансії. За період карантину кількість вакансій скоротилася на 30%, роботодавці зняли без укомплектування вакансії у торгівлі, сфері обслуговування, закладах громадського харчування та готельного бізнесу та інших підприємствах, які не працювали в період карантинних обмежень.