Особливості реєстрації та обслуговування безробітних у період карантину Права та обов'язки зареєстрованих безробітних Правила взаємодії безробітних зі службою зайнятості у період карантину    
До уваги громадян! «Гаряча лінія» Харківського обласного центру зайнятості
Завдяки спавпраці з Березівською районною філією Одеського ОЦЗ на новоствореному «Раухівському комунальному підприємстві» 100% укомплектування робочих місць
Про використання Системи електронної взаємодії органів виконавчої влади йшла мова сьогодні, 11.06.2021 року, на відеонавчанні, яке відбулося з ініціативи посадовців ДЦЗ для спеціалістів відділів інформаційних систем і документознавців регіональних центрів зайнятості.
Як зареєструватись в службі зайнятості онлайн за допомогою порталу "Дія"
З нагоди Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею фахівці Семенівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості спільно з бюро правової допомоги провели для школярів  інформаційний вебінар «Праця неповнолітніх: що потрібно знати»
Протягом майже усієї весни тривав профорієнтаційний марафон «Весняна профорієнтація», мета якого надати допомогу школярам у складному процесі вибору майбутньої професії.
Сьогодні, 11 червня 2021 року, відбулася робоча зустріч директорки Чернівецького обласного центру зайнятості Любові Кожолянко та заступниці начальника Міжрегіонального управління НАДС у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях Наталією Житарюк.
На підприємстві «Валантекс» планується розширення виробництва, а тому, в перспективі будуть потрібні «укладальники-пакувальники», «оператори в'язально-прошивного устаткування», «сортувальники виробів». На підприємстві побувала заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями  Рівненського міського центру зайнятості Любов Полегаєва, де зустрілася з головним бухгалтером Тетяною Ляшук.
Про права громадян на зайнятість та соціальний захист у разі настання безробіття, вчора, 10 червня, йшлося під час семінару-тренінгу, що пройшов у приміщенні Федерації професійних спілок Кіровоградської області для представників профспілкових організацій та працівників кадрових служб
Права та обов’язки зареєстрованих безробітних, визначені статтею 44 Закону України "Про зайнятість населення".
09 червня директорка Генічеської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Ольга Новокреницька з робочим візитом завітала до Генічеської громади задля обговорення з головою Генічеської міської ради Олександром Тулуповим питань створення нових робочих місць, у тому числі за соціально направленим проєктом «Шерифи».
Літні канікули – пора відпочинку та розваг, але провести їх кожному хочеться і цікаво, і весело, і корисно. 9 червня фахівці Кремінського районного центру зайнятості відвідали пришкільний табір Кремінського ліцею №4.
На період карантину прийом громадян у центрах зайнятості відбувається з певними обмеженнями з урахуванням вимог, викладених у постанові Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами), а саме:
Відповідно до Протоколу від 25 квітня 2021 року № 23 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій із 26 квітня на території Львівської області скасований «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
У рамках робочого візиту на Волинь, сьогодні, 11 червня,  представник Уповноваженого Верховної Ради України у сфері захисту персональних даних Інна Берназюк та представник Уповноваженого в західних областях Світлана Семчишин зустрілися з керівниками  підприємств, установ та організацій, які щоденно оперують конфіденційною інформацією. 
11 червня в приміщенні центральної бібліотеки відбувся профорієнтаційний захід. Під час заходу безробітних жінок повідомили про програму ООН із відновлення та розбудови миру з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок.
З метою розширення професійних кордонів, а також надання можливості поспілкуватися з потенційними роботодавцями, у рамках реалізації програми SkillsLab, 9 червня для пошукачів роботи та зацікавленої у працевлаштуванні аудиторії було організовано онлайн День кар'єри.
У рамках проєкту GIZ з 14 по 18 червня заплановані прямі ефіри, які дадуть змогу долучитися до роботи всім бажаючим співробітникам служби зайнятості і безробітним
9 червня, робоча група фахівців Хмельницького міського центру зайнятості у складі: заступника директора Інни Білик, юрисконсульта Алли Жмуцької  та провідного фахівця з профорієнтації Валентини Семенюк, у форматі виїзного заходу відвідали комунальне підприємство «Електротранс».
10 червня Мангушський районний центр зайнятості спільно з молодіжним центром «Молодіжне сузір’я» долучились до естафети проведення загальнообласного заходу для молоді «Знайдемо роботу разом!».
На базі навчально-виробничого комплексу Рівненського центру ПТО ДСЗ (м.Рівне, вул.І.Підкови, 17А) триває навчання слухачів-кондитерів із особливими освітніми потребами. Невід’ємною частиною цього насиченого навчального процесу є психологічний супровід групи. В кабінеті  психологічного розвантаження було організовано арт-терапевтичний захід «Створення карти бажань та мрій нашої групи».  До цікавої, емоційної та творчої роботи слухачі приєдналися із задоволенням.
Хмельниччина є одним із потужних осередків легкої промисловості України. В області функціонують понад 400 підприємств, що виготовляють різні види текстильного і трикотажного одягу, взуття, домашній текстиль, інші вироби.
Олександрійський міськрайонний центр зайнятості постійно співпрацює з міськрайонним відділом філії Державної установи «Центр пробації» у напрямі сприяння в працевлаштуванні та соціальної підтримки засуджених до покарань
Результатами багаторічної співпраці з роботодавцями регіону, які провадять свою діяльність у галузі легкої промисловості поділився Григорій Дендемарченко під час виступу
«За час роботи у проєкті багато зроблено, досягнуті певні результати. І наразі необхідно підтримати всі ці напрацювання, дати можливість продовжувати генерувати нові ідеї та ініціативи, що мають покращити ситуацію у нашому місті», - підкреслив Євгеній Єрашов.
Черкаська обласна служба зайнятості, в свою чергу, переймається питаннями працевлаштування молоді, надаючи всебічну підтримку та пропонує добірку актуальних, а головне легальних пропозицій роботи на літній період для молоді віком від 18 років
Фахівці Сєвєродонецького міського центру зайнятості нещодавно провели інтерактивний захід «Професія моєї мрії» для дітей, які перебувають у літньому таборі відпочинку.