Ефективною формою співпраці служби зайнятості з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення міні-ярмарків вакансій.
25 лютого в Дружківському міському центрі зайнятості особам з інвалідністю, які проходять реабілітацію в Східному центрі комплексної реабілітації інвалідів, презентовано соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні!».
Днями Добровеличківською районною філією Кіровоградського ОЦЗ проведено профорієнтаційний урок для учнів 11-го класу Помічнянської загальноосвітньої школи  I-III ступенів №2.
Фахівці Харківської обласної служби зайнятості провели у Вовчанському будинку культури масштабний профорієнтаційний захід «Ярмарок можливостей». До участі долучилися понад 700 осіб
Директорка Білозерської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Олена Розсуждай звернула увагу присутніх на необхідність дотримуватися легалізації трудових відносин, працювати у законодавчому полі.
У Харківському обласному центрі зайнятості для фахівців профорієнтаційного напрямку відбувся «Тренінг для тренерів служби зайнятості»
У разі звернення до служби зайнятості демобілізованим учасникам АТО (ООС) та внутрішньо переміщеним особам надається широкий спектр соціальних послуг. Станом на 1 лютого 2020 року послуги Рівненської обласної служби зайнятості продовжували отримувати 356 безробітних з числа учасників АТО та 19 переселенців.
На минулому тижні директори філій Хмельницького обласного центру зайнятості та Хмельницького міського центру зайнятості проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями та соціальними партнерами області
Служба зайнятості в Кременчуці підібрала роботу жінці, яка втратила роботу в райдержадміністрації
Сьогодні у Самборі молочну пекарню «Ромова баба» добре знають шанувальники кави, здоби та свіжої випічки. 
24 лютого відбулася зустріч фахівців Мукачівського міськрайонного центру зайнятості з працівниками, яких попереджено про можливе вивільнення з ТОВ «Закарпатська продовольча компанія».
24 лютого фахівцем Великоберезнянської районної філії Закарпатського ОЦЗ було проведено семінар «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес».
Чигиринська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості постійно співпрацює з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, роботодавцями в частині забезпечення тимчасової зайнятості населення
Про це розповіла начальник відділу взаємодії з роботодавцями Кам’янського міського центру зайнятості Вікторія Карлова під час відвідування ТОВ «Науково-виробниче підприємство СРТ»  
 В рамках комплексного профорієнтаційного проєкту «Успішна молодь – успішна громада», в міжшкільному навчально-виробничому комбінаті відбувся інтерактивний заключний ІІ тур конкурсу фахової майстерності «Кращий за професією»  серед учнів 11-х класів міста Хмельницького.
«Наша співпраця націлена на єдиний результат – аби люди були з роботою, гідною зарплатнею та залишалися у нас на Україні. А жителі могли сподіватись на якісну медичну допомогу. Все повинно бути для народу.» - наголосила директор Кодимської районної філії Ольга Шпак.
Мініярмарок вакансій для осіб, які перебувають на обліку та шукають роботу у Вознесенській міськрайонній філії Миколаївського ОЦЗ
Доля дуже часто випробовує нас на міцність для того, щоб оцінити чого ми варті. Один життєвий період починається тоді, коли закінчується попередній. Саме так і сталося в житті Андрія Хижнякова.
Фахівці Донецької обласної служби зайнятості продовжують допомагати майбутнім випускникам Донбаської державної машинобудівної академії оволодівати навичками самопрезентації.
Успішне працевлаштування Оксани Болкуневич.
В рамках проєкту  «Планування кар’єри – запорука успішного майбутнього» задля підвищення конкурентоспроможності на ринку праці випускників навчальних закладів фахівці служби зайнятості навчали випускників Сторожинецького лісового коледжу методам пошуку роботи, самопрезентації тощо.
Сьогодні заступник директора Запорізького обласного центру зайнятості Тетяна Кошечко в рамках Програми відновлення та розбудови миру, що проводиться ПРООН, за фінансової підтримки Європейського союзу, зустрілась з представниками ПРООН Віктором Фурцевим та Оксаною Неживенко з метою комплексного аналізу регіонального ринку праці, ознайомлення з послугами служби зайнятості роботодавцям та незайнятому населенню.
Сьогодні в рамках реалізації державного проєкту щодо фінансової підтримки суб’єктів мікропідприємництва та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%» на виконання Указу Президента України від 08.11.2019 № 837 «Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави» відбулася робоча зустріч заступника директора Рівненського обласного центру зайнятості Тетяни НОВОРОК та начальників профільних відділів ОЦЗ з начальником управління МСБ Рівненської обласної дирекції АБ «УКРГАЗБАНК» Олександром ФІЛОНЧУКОМ та керівником філії АБ «УКРГАЗБАНК» Максимом МАТЮХОЮ.  
25 лютого 2020 року представники Одеської обласної служби зайнятості взяли участь у семінар-нараді для посадових осіб виконавчих органів міських рад, міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад на тему: ”Додержання вимог законодавства про працю”.
Про новації в технології обслуговування роботодавців та можливість навчання та підвищення кваліфікації персоналу розповів директор Криворізького міськрайонного центру зайнятості Ігор Вознюк під час зустрічі з директором КП «Криворізька муніципальна гвардія» Ігорем Миловановим
Під час пошуку роботи переважну роль відіграє власна активна позиція людини
Клієнти служби зайнятості дізналися, що роботодавець зобов’язаний оформити працівника на роботу у встановленому порядку з першого дня виконання ним трудових обов’язків
Нещодавно спеціалісти Старосамбірської районної філії Львівського ОЦЗ за круглим столом зустрілися з представником ТзОВ «Салюс-груп» Г. Осиповою.
24 лютого фахівці Чернігівської районної філії Запорізького ОЦЗ  провели семінар для працівників Чернігівської районної державної адміністрації, на якому вивільнюваним працівникам надано інформацію про соціальні гарантії та послуги державної служби зайнятості.
Учнівська молодь Новобузької ЗОШ І - ІІІ ступенів №10 була залучена до двох профорієнтаційних заходів, організованих Новобузькою районною філією Миколаївського ОЦЗ.
Сьогодні у Марківському РЦЗ відбулося чергове засідання клубу з підприємництва для безробітних «Ідея-фікс».
20 лютого 2020 року у м. Чернівцях шукачам роботи, які бажають працювати у банківській галузі, сферах освіти та державного управління пропонували майже 50 вільних посад.