Львівська обласна служба зайнятості працює в штатному режимі та допоможе кожному, хто готовий трудитися в тилу, знайти роботу незалежно від наявності у вимушених переселенців трудової книжки, розірваних трудових відносин, місця реєстрації тощо.
Якщо ви маєте намір зареєструватися як безробітний, звертайтеся до центру зайнятості за місцем Вашого перебування
Новини, які ви могли пропустити
12 роботодавців у 7 територіальних громадах Житомирщини запрошують на роботу продавців-консультантів.
З 1 червня удосконалено механізм надання та розширено напрями використання мікрогрантів за програмою “Власна справа” для започаткування або розвитку бізнесу.
Найбільш актуальні вакансій, що є у базі даних Закарпатської обласної служби зайнятості станом на сьогодні.
Визначено переможців 7-го у поточному році періоду прийому заяв учасників  програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», який тривав з 24 квітня по 07 травня 2023 року. Ухвалено 13 позитивних рішень щодо надання мікрогрантів мешканцям Чернігівщини.
Управління забезпечення примусового виконання рішень у Житомирській області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції має нині 16 вакантних посад державних виконавців у шістьох відокремлених відділах. Такі спеціалісти потрібні у Житомирі, Коростишеві та Малині.
У цьому періоді ухвалено 22 позитивних рішення про надання мікрогрантів на суму понад 5 млн.грн. жителям Вінниччини.
В умовах дії воєнного стану Закарпатська обласна служба зайнятості продовжує працювати та надавати послуги клієнтам. Так, за період з 01.01.2023 по 30.05.2023 кількість безробітних осіб, які скористалися послугами обласної служби зайнятості склала 6,6 тисячі осіб, з них: 1,7 тис. – молодь у віці до 35 років.
Державна служба зайнятості пропонує роботодавцям ряд компенсаційних програм для підтримки та розвитку бізнесу.
Наказом Мінекономіки від 11 квітня 2023 року №2040, що вступив у дію 25 травня, розширено перелік професій та спеціальностей на 53 позиції
         Державна служба зайнятості пропонує роботодавцям низку компенсаційних програм для підтримки та розвитку бізнесу.
Оновлена база актуальних вакансій Чернівецької області станом на 05.06.2023 тут!
У зв’язку з роботою деяких центрів зайнятості Харківщини у дистанційному режимі, отримати інформацію щодо зайнятості та безробіття можна через телеграм: https://t.me/KharkivOCZ  або у режимі «гарячої лінії» Харківської обласної служби зайнятості
2 червня в Сумській обласній службі зайнятості з робочим візитом перебував директор Фінансового департаменту Державного центру зайнятості Олександр Глущенко.
У Дніпропетровській ОВА запустили гарячу лінію допомоги ветеранам та членам їхніх родин. Вона – на базі Регіонального контактного центру. Звертатися можна за телефоном 0 800 505 085  
З 01 червня 2023 року Державною службою зайнятості спрощено процедуру отримання ваучера на навчання! Відтепер ви зможете подати онлайн-заявку на отримання ваучера безпосередньо на нашому порталі і ваша заявка буде опрацьована фахівцями служби зайнятості протягом 3 робочих днів!
Наразі кожен має можливість започаткувати власну справу та реалізувати свій підприємницький потенціал за фінансової підтримки з боку держави.
Перед повномасштабним вторгненням чернігівець Ігор Волков займався професійним пранням та чищенням килимів. Торік залучити додаткові кошти на розвиток бізнесу йому допомогла грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Перелік закладів освіти, які можуть навчати за ваучером по Вінницькій області складає 153 заклади усіх форм власності
Хмельницька обласна служба зайнятості, в рамках співпраці з Благодійною організацією «Всеукраїнський благодійний фонд «ГОРЄНІЄ»», проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жінок про можливість взяти участь в проєкті «Підтримка  економічного процвітання жінок та внутрішньо переміщених осіб в Україні».