На замовлення орендного підприємства санаторію "Червона калина" фахівці Рівненської районної філії організували професійне навчання за професією «Адміністратор» Олени Пашковської, після закінчення якого працевлаштована.
Дніпропетровська обласна служба зайнятості працює у звичному режимі, але радимо напередодні зустрічі з кар'єрним радником з'ясувати, як працює центр зайнятості у вашому місті
Особливості реєстрації та обслуговування безробітних у період карантину Права та обов'язки зареєстрованих безробітних Правила взаємодії безробітних зі службою зайнятості  у період карантину 
25 січня фахівчиня з профорієнтації Краматорського міського центру зайнятості провела онлайн захід для учнів 8 класу закладу загальної середньої освіти № 30.
Свою роботу продовжує міська робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення м.Енергодар
Станом на 1 січня 2022 року послуги служби зайнятості на Житомирщині отримували 12 тис. зареєстрованих безробітних, серед яких понад 7,4 тис. жінок або 62%.
З 1 січня по 31 грудня Закарпатським обласним центром зайнятості було видано 199 дозволів, продовжено 74 дозволи, загалом оформлено 273 дозволи на застосування праці іноземців. В порівнянні з 2020 роком, кількість оформлених дозволів збільшилась у 2,3 рази, а саме на 152 більше.
       Згідно із чинним законодавством кожен громадянин України, який залишився без роботи, має право на допомогу на випадок безробіття.
А Ви знаєте, які сьогодні найбільш популярні професії на ринку праці Хмельниччини?
Скористайтесь унікальною нагодою, яку пропонує служба зайнятості – отримайте ваучер на навчання.
Для цього роботодавцю потрібно подати до обласного центру зайнятості пакет документів.
Впровадження нової моделі надання клієнтоорієнтованих послуг передбачає зміни в технологічних процесах обслуговування службою зайнятості клієнтів, зокрема і в частині оформлення дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства
На питання щодо Порядку надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї відповідає Світлана Мельник
Демобілізований учасник бойових дій на сході України Вадим Харонов у липні 2021 року звернувся до Херсонського міського центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні, бо знав, що тут його вислухають та допоможуть. Саме так і сталося. У новий рік Вадим Харонов увійшов впевнено, як працююча людина.  
До 1 лютого 2021 року роботодавцям - юридичним особам необхідно звітувати про виконання квоти з працевлаштування осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування (ч.1 ст.14 Закону України «Про зайнятість населення»).
25 січня у Андріївській територіальній громаді пройшов тренінг «Ми одна команда» для роботодавців та мешканців громади.
До уваги громадян! «Гаряча лінія» Харківського обласного центру зайнятості працює з понеділка по п'ятницю з 8:30 до 12:30 та з 13:00 до 17:00
Громадяни, які мають професійно-технічну або вищу освіту, не зареєстровані в службі зайнятості як безробітні та протягом останніх 3 років не проходили професійну перепідготовку за рахунок коштів Фонду державного соціального страхування на випадок безробіття мають право отримати ваучер.
Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення», роботодавці зобов’язані подавати до служби зайнятості інформацію про попит на робочу силу (вакансії).
Кодекс законів про працю України визначає, що працівник приймається на роботу тільки після оформлення трудових відносин
Слухачі з-поміж безробітних Херсонщини, які отримали професію «Озеленювач», вже готові приступити до роботи.
       Співпраця фахівців Хотинської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості та Хотинського психоневрологічного будинку-інтернату посприяла працевлаштуванню безробітної.
Презентацію послуг з професійного навчання, яке допоможе безробітним здобути затребувану на ринку праці професію провели 24 січня 2022 року в Мукачівському міськрайонному центрі зайнятості.
У 2021 році служба зайнятості області знайшла роботу 283 учасникам АТО/ООС
На початку 2022 року офіційно через Львівську обласну службу зайнятості роботу шукали 12,8 тисяч безробітних. На основі статистичних даних, якими володіє служба зайнятості, вдалося з’ясувати, що середній вік безробітного становив 41,5 років. В області цей показник коливався від 39 років (у Стебницькій, Трускавецькій та Червоноградській філіях) до 45-46 років (у Городоцькій та Кам’янка-Бузькій філіях). У Львові середній вік безробітного – 40 років.
Посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, винні у порушенні законодавства про працю, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством, -  Кодексом   законів про працю України та Кримінальним кодексом  України.
Серед комплексу заходів, які перебувають у центрі уваги для забезпечення продуктивної зайнятості громадян, є організація професійного навчання, що є одним з актуальних інструментів зниження рівня безробіття, підвищення якості трудового потенціалу. Протягом 2021 року за направленням Державної служби зайнятості у Запорізькій області професійне навчання проходило майже 1300 зареєстрованих безробітних. А рівень працевлаштування після закінчення профнавчання склав 98,2%.
Ви можете створити вакансію власноруч у персональному кабінеті або скористатися послугами консультанта роботодавцями, звернувшись до центру зайнятості.
Станом на 1 січня 2022 року послуги Черкаської обласної служби зайнятості отримували понад 16,1 тис. громадян, з них 15,6 тис. осіб мали статус безробітного
Днями фахівці Житомирський міський центр зайнятості провели в рамках засідання клубу «Молодіжна френдзона: освіта, кар’єра, успіх» тренінгові заняття для учнів Житомирського міського ліцею №1
Закон України «Про рекламу» Вікторія Ільніцька, директор Овідіопольської районної філії Одеського ОЦЗ обговорила з ТОВ «Промринок 7км»
Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» - новий вид підтримки підприємництва в Україні!