Особливості реєстрації та обслуговування безробітних у період карантину Права та обов'язки зареєстрованих безробітних Правила взаємодії безробітних зі службою зайнятості у період карантину    
17 вересня у Хорошівській районній філії Житомирського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій за участю понад 30 безробітних. Нові робочі місця їм пропонувало київське підприємство ТОВ НВП "Спецімпекс", яке планує у Хорошеві відкрити цех з виробництва маскувальних комплектів та сіток.
Ефективною формою комунікації служби зайнятості є тематичні клуби для різних категорій громадян.
У Рогатинській  районній  філії  Івано-Франківського  обласного центру  зайнятості  16 вересня 2021 року відбувся семінар для роботодавців  на  тему «Сучасні види послуг служби зайнятості для  роботодавців».
Проводили дослідження ринку праці, вчилися складати маркетинговий план, визначали, які ресурси необхідні для ведення бізнесу, проводили аналіз початкових витрат, складали звіт про прибутки, розбиралися, що таке фінансове планування та які важливі складові має бізнес-план – у Дніпропетровській області пройшов чотириденний тренінг «BIZ-UP: Навички самозайнятості для молоді» для молодих шукачів роботи Криворізького, Павлоградського та Нікопольського МРЦЗ
Днями, в приміщенні Ужгородського міського центру зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій на посади «кухар», «помічник кухара», «пекар». Участь у заході взяли 20 безробітних та двоє шукачів роботи.
Випускники Кобеляцького професійного аграрного ліцею навчилися складати план професійного розвитку за допомогою фахівця служби зайнятості 
Працедавець пропонує укласти цивільно-правовий договір замість трудового? Давайте з’ясуємо, чим вони різняться та як не помилитися у виборі.
17 вересня — гарна нагода подякувати за мужність, сміливість та рішучість усім працівникам аварійно-рятувальних служб, адже це День рятувальника України
Як зареєструватись в службі зайнятості онлайн за допомогою порталу "Дія"
Про виклики і тенденції сучасного ринку праці та ефективність роботи служби зайнятості говорили на онлайн нараді керівники міських, міськрайонних центрів зайнятості та філії Запорізького обласного центру зайнятості
Після  реформ, які відбулися в системі  адміністративно–територіального устрою країни, драбівчанка Людмила Кравченко залишилась без роботи, оскільки працювала саме в органах місцевого самоврядування
В рамках профорієнтаційного проєкту «Успішна молодь - успішна громада», 15 вересня, на базі комунального закладу «Ізяславський будинок творчості дітей та юнацтва», відбувся методичний семінар з питань організації профорієнтаційної роботи для педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів.
До уваги громадян! «Гаряча лінія» Харківського обласного центру зайнятості працює з понеділка по п'ятницю з 8:30 до 17:00
У Рівненському центрі ПТО ДСЗ завершилася державна кваліфікаційна атестація за професією «Педикюрник з додатковим модулем «Вміння виконувати манікюрні роботи».
Під таким гаслом протягом вересня в Селидівському міському центрі зайнятості відбулись вебінари щодо ризиків, пов'язаних з мінами та вибухонебезпечними наслідками війни.
16 вересня п.р. відбувся профорієнтаційний захід з студентами I курсу спеціальностей  «Менеджмент» та «Публічне управління та адміністрування» Рівненського державного гуманітарного  університету.
На цьому тижні директори філій Хмельницького обласного центру зайнятості та Хмельницького міського центру зайнятості продовжили інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями області.
Решетилівська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості поєднує традиційні інструменти в обслуговуванні населення з новими методиками
17 вересня 2021 року вихованці КУ «Кіцманський центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Дзвіночок» Кіцманської міської ради мали можливість дізнатися тонкощі професій «перукар» та «візажист». Для них фахівці служби зайнятості організували майстер-клас за участю майстрині перукарні «Ажур».
Юрію Мамчику з міста Знам’янка зараз двадцять чотири. Здається, сьогодні подібних життєвих історій, як його, за своєю суттю є, мабуть, чимало. Проте вона заслуговує на увагу
16 вересня 2021 року директор Ужгородської районної філії Закарпатського ОЦЗ Юрій Лукач та завідувач сектору взаємодії з роботодавцями Марія Січка під час виїзного заходу в Сюртівській ОТГ провели робочу зустріч з роботодавцями, які мають потребу в працівниках.
Успішно пройшовши стажування за скеруванням фахівців Новороздільської міської філії Львівського ОЦЗ, пані Леся стала членом колективу «Нової пошти». З того часу вона надає місцевим жителям послуги з надійної доставки документів, посилок та вантажів в будь-яку точку України.
17 вересня 2021 року фахівці Глибоцької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості провели виїзний захід, щоб поінформувати жителів Глибоччини про послуги служби зайнятості, вакансії тощо.
Одеський обласний та Одеський міський центри зайнятості взяли участь у виставці «Future of work»
16 вересня відбувся черговий виїзний інформаційно-консультаційний захід до Красноріченської ОТГ. Прийом громадян здійснювався у Центрі надання адміністративних послуг.
В Андрушівській районній філії Житомирського ОЦЗ відбувся ярмарок вакансій. 15 безробітним, які прийшли на захід аби дізнатись актуальні пропозиції роботи, представники ТОВ "Андрушівський маслосирзавод" запропонували понад два десятки вакансій. Усі безробітні попередньо поспілкувались з представниками роботодавців щодо подальшого працевлаштування та отримали направлення на роботу
Працюючи з соціально відповідальними роботодавцями вирішується багато актуальних і важливих питань. У такій співпраці мають свої переваги і роботодавці, і шукачі роботи, і громада.