Вбудована мініатюра для Профорієнтаційний проєкт #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT

 

Босоніжки, кеди, сабо, балетки, сліпони.На високих підборах, і без них, для особливого випадку чи для пікніка з друзями. Не уявляємо свого життя без взуття! І, звісно, без майстрів, які це взуття створюють.
До челленджу #ХОЧЕШМОЖЕШDOIT долучились колеги із Василівської районної філії Запорізького ОЦЗ.
Вони презентують професію майстра з пошиву взуття - чоботаря, або шевця.
Приємного перегляду. 

09.07.2020
Вбудована мініатюра для Профорієнтаційний проєкт #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT

Колеги з Красноградської районної філії Харківського ОЦЗ долучилися до профорієнтаційного челленджу #ХОЧЕШ_МОЖЕШ_DOIT. Сьогодні до вашої уваги – презентація професії манікюрника. Які особисті та професійні якості має справжній майстер цієї справи? Як малеча розуміє значення слова «манікюрник»? Про це та інше дізнавалися профорієнтатори з Харківщини. Більше – у їхньому відео.

06.07.2020
Вбудована мініатюра для Профорієнтаційний проєкт #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT

Поринути в минуле, подорожувати в часі й просторі, уявити, як жили наші предки в 10 столітті чи навіть раніше. Перетворити артефакти на промовисті й цікаві деталі, зацікавити, а часом і заворожити минулим усіх навколо – завдання не з простих… і під силу лише крутому екскурсоводу. Що це за професія і кому вона до душі? Екскурсовод – це історик, краєзнавець, невтомний мандрівник і знавець найпрекрасніших легенд, міфів та переказів. Челлендж #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT підхопили профорієнтатори Хотинської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості. Вони представляють професію екскурсовода. Ми впевнені: якщо ХОЧЕШ, докладеш зусиль і ЗМОЖЕШ. А коли визначишся з напрямком – ЗРОБИ ЦЕ! Щиро бажаємо вам знайти себе у світі професій!

03.07.2020
Вбудована мініатюра для Профорієнтаційний проєкт #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT

 

Продовження челленджу відеороликів про професії #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT. Ця ідея народилася на Херсонщині. Основна ідея профорієнтаційного проєкту – показати найпривабливіші тонкощі кожної з професій та її унікальність. Державна служба зайнятості закликала долучитися до проєкту всіх колег, небайдужих до питань профорієнтації та профнавчання. Виклик прийняв Київський обласний центр зайнятості, який презентує відеоролик за професією «електрик».

30.06.2020
Вбудована мініатюра для Первомайська міськрайонна філія Харківського обласного центру зайнятості презентує відеоролик за професією «кухар»

Минулого тижня у службі зайнятості стартував челлендж відеороликів про професії #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT.

25.06.2020
Вбудована мініатюра для Черкаська служба зайнятості  надає допомогу по частковому безробіттю на період карантину

Черкаська обласна служба зайнятості активно впроваджує урядову програму щодо надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

24.06.2020